Po bráne najdôležitejší reprezentatívny prvok každého plotu, ktorý výrazne ovplyvňuje funkčnosť plotu. Najčastejšie sa objednáva spolu s bránou, umožňuje vstup na pozemok bez nutnosti jej otvorenia. Čoraz častejšie však zaznamenávame trend upúšťania od bránky v prospech väčšej a širšej brány. Odkiaľ pramení toto rozhodnutie? Malý pozemok, túžba zväčšiť šírku vjazdu, uvedomenie si, že ju nebudeme využívať alebo ju budeme využívať len niekoľkokrát do roka, nás núti začať uvažovať o tomto stále pomerne neštandardnom riešení. Pre mnohých je to stále dôležitá vec a nevedia si predstaviť plot bez bránky.

Okrem hlavnej vstupnej brány sa inštalujú aj tzv. technické bránky, napríklad k skládke alebo priechodu do inej časti pozemku určenej na podnikanie či iné individuálne potreby.

Čo potrebujete vedieť o plotovej bráne Fello?


Základom je nerezová oceľ (konštrukcia) a hliník (výplň), rozmery podľa individuálneho projektu, nevnucujeme štandardné riešenia - výrobný proces robíme od začiatku, čo nám dáva možnosť pripraviť aj neštandardné zákazky.

Konečné rozmery (výška, šírka) a rozostupy výplní plotových brán v jednotlivých modeloch vyplývajú z vopred zhotoveného murovaného základu alebo osadenia betónových plotových stĺpikov. V ponuke spoločnosti Fello je niekoľko modelov; každá brána bude na želanie zákazníka vybavená elektrickým zámkom.Ako prvky, ktoré zvyšujú estetiku spracovania a obohacujú vizuálnu stránku brány, ponúkame rámčeky závesov (pripevnené k stĺpikom na vonkajšej strane plota) vo farbe rámu a nerezovú oceľ - zábradlie. Vďaka tomu sú pánty neviditeľné a záhradná brána sa stáva estetickejšou. Závesy môžete ľahko namontovať nastaviteľné, otváracia strana je tiež ponechaná na voľbe zákazníka. Používame ju namiesto kľučky alebo kľučky, potom zostáva len znak kľúča. Kľučku montujeme na jednu alebo obe strany bránky, zvyčajne na celú výšku.


Netajíme sa tým, že veľmi obľúbená je dodatočná entabláž. Zákazníci si môžu vybrať medzi štvorcovými a okrúhlymi profilmi. Sú lakované - všetky vo farbe podľa vlastného výberu, s hornými a spodnými vložkami z nehrdzavejúcej ocele, alebo všetky nelakované, s lešteným povrchom. Každá z našich vstupných brán je vytvorená s mimoriadnou starostlivosťou a je prispôsobená výške plota, vzhľadu celého plota. Na trhu sú dostupné rôzne typy kovových brán, kovaných brán alebo panelových brán - odporúčame vám staviť na naše plotové brány, ktoré sa vyznačujú výnimočnou odolnosťou a estetikou.

Vnútorná časť brány má podľa želania subtílny gombík alebo rukoväť. Tu ide o dostatočné riešenie pre majiteľov domov.

Záhradné bránky možno vyrobiť podľa nasledujúcich dvoch vzorov:

základné - v dizajne na celú šírku, ktorý bude úplne viditeľný z písma;
moderná - konštrukcia v tvare U, horná priečka je skrytá na vnútornej strane bránky, spredu neviditeľná.

Navrhované plotové bránky budú vyhotovené v rovnakom štýle ako brána a preklady, aby spolu tvorili dokonalý celok. Natierame vo farbách palety Ral a s efektom imitácie dreva. Pozrite si naše vstupné brány s bránkami!

EKONOMICKÝ SEGMENT

PRIMÁRNY SEGMENT

PRÉMIOVÝ SEGMENT

Práškovo lakovaná moderná plotová brána

paleta RAL – úplne jednofarebná; farby sa voľne miešajú;
imitácia dreva - iba výplň - rám vždy vo farbe Ral;
akcent v imitácii dreva - jedna alebo dve koľajnice v imitácii, zvyšok vo farbe Ral.

Všetky naše výrobky sú vhodné na vlastnú montáž. Pozrite si naše služby - u našej spoločnosti si môžete objednať aj profesionálnu montáž. Plánujete si objednať dokonalú bránku bez toho, aby ste sa museli starať o správne technické parametre? Nezáleží na tom, či máte záujem o pravú alebo ľavú bránku - kontaktujte nás a my vám k vášmu plotu priradíme ten správny model! Naše záhradné bránky sú veľmi obľúbené - sú povrchovo upravené práškovou farbou a vykazujú vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. V spoločnosti Fello si môžete ľahko vybrať ideálny výrobok na svoj pozemok!