Predná časť plota je najdôležitejšia, nielenže ohraničuje náš priestor, ale predstavuje a definuje aj prvý dojem. Preto by mala do seba zapadnúť a tvoriť súvislý celok. Vyberte si z našich flexibilných rozpätí plotu. Naše výrobky sú originálnou ozdobou vášho pozemku!

Z toho vyplýva, že nepostrádateľným prvkom po bráne a bránke je, samozrejme, rozpätie. Mal by dobre vyzerať, zvyšovať prestíž nehnuteľnosti, dotvárať vzhľad záhrady a dôstojne ohraničovať pozemok. Často má viac zakrývať ako odhaľovať. Plot pozemku má aj ďalší účel. Poskytuje pocit bezpečia a intimity, pocit súkromia na vlastnej záhrade.

V nadväznosti na túto myšlienku navrhujeme rozpätie plotu Fello. Samozrejme, že sa hodí k bránkam a bránkam z našej ponuky. To vám dáva možnosť vytvoriť si kompletný plot, čím si vytvoríte kompletnú objednávku bez toho, aby ste museli hľadať ďalej. V našej ponuke plotových rozpätí určite nájdete možnosť pre vás. Máme širokú ponuku odolných plotových rozpätí. Neváhajte a porovnajte si produkty. Pozrite si naše štandardné modely a vyberte si to najlepšie rozpätie pre vaše potreby!

EKONOMICKÝ SEGMENT

PRIMÁRNY SEGMENT

PRÉMIOVÝ SEGMENT

Čo sa oplatí vedieť o plotoch našej spoločnosti?


Základom je hliník, rozmery podľa individuálneho projektu, nevnucujeme štandardné riešenia - výrobný proces robíme od začiatku, čo nám dáva možnosť pripraviť aj neštandardné zákazky. Tento typ oplotenia predstavuje moderný dizajn a investíciu na dlhé roky. Takéto oplotenie je možné vyrobiť s ohľadom na nerovnosti terénu.

Konečné rozmery jedného panelu (výška, šírka) a rozostupy výplne v jednotlivých modeloch vyplývajú z vopred zhotoveného murovaného základu alebo osadenia zabetónovaných plotových stĺpikov. Zabezpečujeme voľný výber rôznych rozmerov výrobkov dostupných v našej ponuke - prispôsobte si rozmer rozpätia plotu svojim potrebám. V prípade dlhších dĺžok, neštandardných rozmerov nás prosím kontaktujte. Pozrite si vybrané modely, ktoré sa vyznačujú jedinečným dizajnom. Ponúkame širokú škálu rôznych rozmerov výrobkov - prispôsobte si kovové rozpätie plotu svojim individuálnym potrebám!

 

Plotové rozpätia ponúkame v rovnakom štýle ako plotové brány a bránky, takže spolu tvoria dokonalý celok. Rozhodnite sa pre záhradné rozpätie vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré vám výrazne uľahčia stavbu plota.

Ako si vybrať plotové preklady, aby správne vyhovovali vášmu pozemku? Medzi výrobkami dostupnými na trhu nájdete drevené preklady, záujem je aj o betónové alebo kované výrobky. Kované plotové preklady sa vyznačujú značnou hmotnosťou a nebudú sa hodiť k modernému charakteru pozemku - rovnako ako betónové. Rozhodnite sa preto pre hliníkové presahy; v záhrade vyzerajú najelegantnejšie a zaručujú dobrú viditeľnosť.

Každý panel môže byť vyrobený podľa variantov:

ako výplň do vopred pripraveného murovaného základu - konečný rozmer sa bude líšiť vo výške brány a bránky vzhľadom na výšku existujúceho muriva, veľkosť rozpätia plotu súvisí aj s konštrukciou, ktorá musí byť dobre spevnená;
ako výplň vopred pripravených betónových stĺpikov, ale bez spojovacej steny pre základ - tu je výška rovnaká ako pri bránach a bránkach;
ako výplň pre prefabrikované oceľové stĺpiky - tak tie so základom (napr. systém), ako aj tie bez neho;
a ďalšie podľa predstáv klienta.

Kovové ploty natierame vo farbách palety Ral a s efektom imitácie dreva. Naše presahy v podobe oplotenia domu sa budú dobre vynímať v modernej architektúre aj v tej o niečo tradičnejšej.

Práškovo lakované záhradné rozpätia

Paleta RAL - úplne jednofarebná; farby sa voľne miešajú;
imitácia dreva - iba výplň - rám vždy vo farbe Ral;
akcent v imitácii dreva - jedna alebo dve koľajnice v imitácii, zvyšok vo farbe Ral.

Môžete sa rozhodnúť pre kovový plot s práškovou povrchovou úpravou, tiež vo farbách podobných drevu.
Všetky naše kovové rozpery sú vhodné na vlastnú montáž. Ako výrobca používame len materiály najvyššej kvality, aby sa zákazníci mohli tešiť z dlhoročného bezproblémového používania našich plotov. Naše plotové preklady sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Vyberte si estetické plotové preklady, ktoré sú pokryté plastom alebo práškovou farbou. Montáž zabezpečujeme na celom území Poľska. Môžete si ju urobiť aj sami. Kovové záhradné presahy sa často montujú na murované alebo betónové stĺpiky - presah musí byť vždy na pevnom základe. Zvýšte bezpečnosť svojho pozemku a vyberte si naše ploty.