Hliník si získal uznanie a čoraz častejšie sa používa v rôznych oblastiach. Jeho využitie je rozsiahle a ponúka veľa možností. Hliníkové profily ponúkame v mnohých rozmeroch a s rôznymi hrúbkami stien v závislosti od účelu použitia, ako aj s priehradovou výstužou v strede. Máme výrobky v rôznych rozmeroch, ktoré vyhovujú každému zákazníkovi.

Pozrite si výhody hliníkového profilu

Hlavnými dôvodmi, prečo sa stavitelia rozhodujú pre toto riešenie, sú trvanlivosť a estetický vzhľad, ale to nie sú jediné výhody. Hliník je oveľa ľahší ako oceľ, má vysokú odolnosť voči nízkym teplotám a korózii, ako aj voči mechanickému poškodeniu. Okrem toho sú naše profily povrchovo upravené nátermi, ktoré nanášame technológiou práškového lakovania. Je mimoriadne dôležité, že ich netreba prelakovať; farba sa neodlupuje, nelúpe, nemení farbu ani nebledne pod vplyvom UV žiarenia.

Ďalšou výhodou hliníkových profilov je, že sa ľahko spracúvajú - dajú sa rezať a spájať pomocou zváracích techník. Sú ideálne ako náhrada drevených zábradlí, ktoré nemajú takú dlhú životnosť.

Hliníkové profily na mieru - Objednávka od spoločnosti Fello

Naše hliníkové profily sa vyrábajú s maximálnou starostlivosťou. Ak sa rozhodnete nakupovať u nás, máte istotu vysokej kvality hliníka. Máme vlastnú práškovú lakovňu, ktorá nám umožňuje rýchlo zrealizovať vašu objednávku bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete zo základných farieb Ral aj farieb podobných drevu. Je možné namaľovať aj iné farby, ako sú uvedené v záložke Paleta farieb - odporúčame však vopred nás kontaktovať a overiť si dostupnosť materiálu. Okrem profilov sme uviedli na trh aj hliníkové kanály, hliníkové uhlové profily a hliníkové ploché tyče. Objednávky je možné zadať na ľubovoľný rozmer a poskytujeme službu rezania. Maximálna dĺžka jedného profilu je 600 cm.

Hliníkové uzavreté profily

Ak si prezriete sortiment našej spoločnosti a internetový obchod, nájdete široký výber profilov vrátane uzavretých profilov. Profil je k dispozícii v rôznych verziách, takže ho možno prispôsobiť konkrétnemu použitiu. Vyberte si ten správny obdĺžnikový alebo štvorcový profil podľa svojich preferencií. Tieto profily sa môžu používať v interiéri aj exteriéri a vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči teplotám a poveternostným vplyvom. Hliníkové profily režeme na mieru.

Hliníkové uhly

K dispozícii sú rôzne veľkosti, hrúbky stien a práškové lakovanie vo vybraných farbách RAL, ako aj vo farbách s drevodekorom, hliníkové uholníky. Naše výrobky režeme na konkrétne rozmery. Hliníkový uholník je ideálny ako výplň zábradlí, plotových rozpätí, brán a bránok. Každý hliníkový uholník sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Pozrite si dostupné hliníkové uholníky v spoločnosti Fello!

Ploché hliníkové tyče

W naszej ofercie znajdują się także płaskowniki aluminiowe o różnych wymiarach. To produkty o najwyższej jakości. Płaskownik aluminiowy znajduje zastosowanie w różnych branżach. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu z jego pomocą można stworzyć różne trwałe formy i nadać konstrukcji odpowiedni kształt. Standardowa długość płaskowników to 4 000 mm.

Hliníkové kanály

Výber rôznych veľkostí hliníkových rúrok. Podľa potrieb zákazníka narežeme vhodné dĺžky. Ponúkame výrobky najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou.

Hliníkové profily - najbežnejšie veľkosti:

  • 250×20
  • 200×20
  • 150×20
  • 120×20
  • 100×25
  • 100×20
  • 80×20
  • 60×40

a tzv. hliníkové trámy, ktoré sa používajú ako dekoratívny prvok fasád a terás moderných rodinných domov alebo ako náhrada drevených trámov napríklad pri stavbe altánkov s rozmermi 200 × 100 a 250 × 100.

V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších profilov rôznych rozmerov a hrúbok stien. Odporúčame vám zasielať otázky prostredníctvom formulára na našej webovej stránke. Je to jeden z najrýchlejších spôsobov objednávania hliníkových profilov. Nemáte vo svojom okolí výrobky tohto typu? Overte si, či výrobky dostupné u nás budú vyhovovať vašim požiadavkám. Neváhajte nás kontaktovať! Ak si vyberiete možnosť doručenia domov, sľubujeme vám najrýchlejšie možné doručenie.