Terasa, pergola alebo altánok sú rozšírením obývacej izby. Je to miesto, kde si môžete oddýchnuť od každodenných povinností a kde môžete stráviť kvalitný čas obklopení prírodou. Je to tiež ideálna príležitosť na usporiadanie vonkajších osláv s vašimi najbližšími. Aby bol váš voľný čas ešte pohodlnejší, nesmie chýbať pohodlná súprava záhradného nábytku. Je to dokonalý doplnok vašej záhrady na každodenný relax.

Pozrite si hliníkový záhradný nábytok v našej ponuke.

Hliníkový nábytok - pohodlná obývacia súprava

Pohodlný záhradný nábytok - alebo aký nábytok? Vieme! Správny záhradný nábytok je pohodlné sedenie a veľké a mäkké vankúše. Táto kombinácia zaručuje vysokú úroveň pohodlia. Ponúkame hliníkový záhradný nábytok, ktorý sa hodí na terasy pri rodinných domoch aj na veľké rekreačné priestory.

Ide o veľmi praktické riešenie, pretože terasový nábytok je dokonca pohodlný na údržbu - nevyžaduje si žiadnu ďalšiu údržbu. Ako by ste mali čistiť svoj terasový nábytok? Stačí ich z času na čas utrieť vlhkou handričkou a drobné nečistoty najlepšie umyjete mydlovou vodou.

Hliníkový záhradný nábytok, ktorý vám vydrží dlhé roky


Pri výbere záhradného nábytku z hliníka venujte pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobený. Je dôležité, aby sa vyznačovali vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom - UV žiareniu, vlhkosti, ako aj mechanickému poškodeniu. Všetky tieto vlastnosti má nábytok vyrobený z hliníka. Sú ľahké, ale zároveň odolné. Naše hliníkové rohové a obývacie kreslá sú vynikajúcou voľbou - investíciou na dlhé roky. Každý model lounge kresla je u nás vyrobený precízne a s dôrazom na konečný výsledok.

Vďaka vysokej odolnosti materiálov voči vonkajším vplyvom nie je potrebné používať poťahy na záhradný nábytok.

Lakovaný hliníkový nábytok

Hliníkové súpravy nábytku Fello sú povrchovo upravené práškovou farbou, čo ešte zvyšuje ich odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ponúkame širokú škálu farieb RAL a imitácie dreva. Práškovú farbu môžete dokonale zladiť s farbou fasády, fasádnych lamiel alebo iných stavebných prvkov. Postaráme sa o každú fázu, od návrhu a výroby až po montáž alebo dodávku. Pri výrobe venujeme osobitnú pozornosť procesu nanášania práškovej farby. Naši zamestnanci starostlivo nanášajú farbu na každý komponent tak, aby sa dosiahol bezchybný povrch.

Moderná súprava nábytku z hliníka
do obývačky Fello

Zaistite si nezabudnuteľné chvíle oddychu v záhrade. Nízke, ale pohodlné sedenie je ideálne na relaxáciu vonku. Dodatočný priestor na koncoch pohovky a zodpovedajúci konferenčný stolík poskytujú dostatok miesta na nápoje a občerstvenie. Súprava je celá vyrobená z odolného hliníka v dostupnej palete farieb RAL a imitácie dreva, čo zaručuje kvalitu nenáročnú na údržbu. Vďaka tomu vám náš záhradný nábytok z hliníka bude slúžiť dlhé roky.

Hliníkový záhradný nábytok - špecifikácia

  • robustná a pevná konštrukcia,
  • vyrobená z vysokokvalitných materiálov,
  • moderný doplnok do vašej záhrady,
  • odnímateľné kryty,
    odolnosť látky voči slnečnému žiareniu - trieda 4 (ISO 105-B02),
  • ideálne miesto na odpočinok,
  • možno vyrobiť na ľubovoľnú veľkosť,
  • ľubovoľná farebná škála.

Náklady na hliníkový záhradný nábytok

Cena štandardnej súpravy: 8 300 PLN brutto. Iné kombinácie a individuálne prevedenie sú možné. Spýtajte sa nás na podrobnosti!