Všetky naše výrobky sú pripravené tak, aby ste ich mohli nainštalovať sami. Ku každej objednávke bude priložený návod na inštaláciu v papierovej forme.

Aby sme vám priblížili spôsob montáže, pripravili sme inštruktážne video:
· NÁVOD NA INŠTALÁCIU FRANCÚZSKEHO BALKÓNA FELLO VIDEO
· INSTRUCJA MONTAŻU BALUSTRADAY FELLO VIDEO

Údržba a čistenie

Použitie najkvalitnejších materiálov - nehrdzavejúcej ocele a hliníka - vo výrobnom procese v kombinácii s práškovým lakovaním je zárukou odolnosti a dlhej životnosti výrobkov Fello. Lakové nátery si nevyžadujú systematickú a nepríjemnú údržbu zo strany používateľa. Nátery sú odolné voči poveternostným vplyvom a vykazujú veľmi dlhú životnosť.

Aby však jednotlivé prvky vyzerali čo najdlhšie skvele, je potrebné sa o ne správne starať. Tu je niekoľko tipov, vďaka ktorým bude vaše zábradlie dlho vyzerať ako nové.


Starostlivosť:

Hliníkové aj nerezové komponenty odporúčame čistiť mäkkými handričkami a jemnými čistiacimi prostriedkami s neutrálnym pH alebo len vodou. Je zakázané používať žieraviny, prostriedky obsahujúce chlór, kyseliny, alkalické zlúčeniny, bieliace prostriedky, rozpúšťadlá alebo čistiace prostriedky na striebro.

Po umytí jednotlivých častí utrite povrch do sucha, aby ste zabránili vzniku šmúh a škvŕn. A v prípade nelakovaných dielov používame prípravok určený na starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ. Ak si nie ste istí, kontaktujte nás.