Značka Fello


Poľský výrobca palisádových plotov, vonkajších zábradlí a pergol. Ponúkame aj hliníkové profily a nosníky. Sortiment pre náročných, ktorí ocenia skvelú kvalitu a vynikajúci dizajn. Moderné a odolné riešenia pre váš domov.


Na výrobu sa používa materiál z nehrdzavejúcej ocele a hliníka a pozornosť venovaná detailom a veľká pozornosť venovaná detailom je receptom na výrobky prvotriednej kvality. Okrem toho sa špecializujeme na inovatívne práškové lakovanie sublimáciou. Táto technológia umožňuje dosiahnuť na hliníku efekt prírodného dreva a vďaka svojej odolnosti a ekologickej šetrnosti získava na popularite.

Naša značka je 100 % poľskou spoločnosťou, na čo sme veľmi hrdí. Využívaním našich služieb si môžete byť istí, že podporujete národné hospodárstvo a dávate nám príležitosť na ďalší rozvoj.

Vyznačujeme sa tým, že

Moderný dizajn
Moderný dizajn
Jsme spoločnosť zameraná na inovatívne riešenia. Naša ponuka je prispôsobená aktuálnym trendom a mení sa v súlade s vývojom trhu.
Osvedčená značka
Osvedčená značka
Stojí za nami množstvo spokojných zákazníkov, ktorí dôverujú značke, ktorú sme v priebehu rokov vytvorili. Neustále sa snažíme o dokonalosť prostredníctvom rozvoja spoločnosti.
Flexibilita
Flexibilita
Dlhoročné skúsenosti v odbore nám umožňujú realizovať okrem bežnej katalógovej ponuky aj individuálne projekty. Nebojíme sa splniť najvyššie požiadavky klienta.
Profesionalita
Profesionalita
Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. V priebehu zákazky sme s investorom v neustálom kontakte. Sme hrdí na vynikajúci tok informácií na úrovni podnikateľ - spotrebiteľ. Naše podmienky spolupráce sú transparentné.
Záruka kvality
Záruka kvality
Zaručujeme prvotriednu kvalitu tovaru Fello, každý tovar prechádza podrobnou kontrolou kvality a pozornosti venovanej spracovaniu. Prepracované detaily a spokojnosť zákazníkov sú našou prioritou.
Skúsenosti
Skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti v odbore a množstvo odborníkov v rôznych oblastiach poskytujú možnosti priniesť na trh nové a inovatívne riešenia. Všetko robíme preto, aby bol príjemca ešte spokojnejší.
Expresná služba
Expresná služba
Aby sme splnili očakávania, zaviedli sme expresnú službu plnenia. Pre mnohých zákazníkov je termín rozhodujúci pre spoluprácu.
Konkurenčná ponuka
Konkurenčná ponuka
Nie sme závislí od externých dodávateľov, čo nám dáva výhodu oproti konkurencii. Sme schopní poskytovať služby v oveľa kratšom čase, bez toho, aby sme robili kompromisy v kvalite vyhotovenia za najlepšiu možnú cenu.

Charakterizuje nás...

...profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi. Našu spoločnosť tvoria kompetentní a skúsení zamestnanci, ktorí pristupujú k svojej práci s plným nasadením. Pôsobíme na celom území Poľska a postupne rozširujeme svoju pôsobnosť aj na zahraničné trhy. Náš základný sortiment je zameraný na súkromných odberateľov, zároveň sme ochotní nadviazať dlhodobú spoluprácu s dodávateľmi z rôznych odvetví spojených najmä s distribúciou hliníka.


Kontaktujte nás

Partneri