Chcete dodať priestoru okolo svojho domu jedinečný štýl a charakter, najmä večer? Záhradné osvetlenie je čoraz obľúbenejšie. Okrem toho, že záhradné osvetlenie záhradu skvele skrášli, je aj veľmi funkčné, pretože osvetľuje cestu a priestor okolo domu. Sú nevyhnutnou súčasťou dizajnu vašej záhrady, ktorá vytvorí wow efekt! Pozrite si našu ponuku záhradných svietidiel a prispôsobte vybraný výrobok svojim potrebám.

Pozrite si naše realizácie:

Stojace záhradné lampy

Skrášliť záhradu možno nielen kvetmi, stromami alebo kríkmi, ale aj dômyselným záhradným osvetlením. Vhodne umiestnené stojace lampy sú nevyhnutnou súčasťou záhradného dizajnu, ktorá okamžite zvýrazní výzdobu záhrady. Ide o kombináciu dekorácie a funkčnosti.

Dokonalý štýl a bezpečnosť v záhrade? Jedine so záhradnými svietidlami Fello!

Výber vonkajších svietidiel

Trh ponúka široký sortiment výrobkov vrátane stojacich záhradných lámp. Mnohí ľudia sa rozhodujú aj pre iné typy záhradných lámp - záhradné guľové lampy alebo závesné lampy. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, napríklad z nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Môžu byť vybavené rôznymi funkciami, ktoré uľahčujú každodenný život. Moderné stojace záhradné lampy majú veľmi často zabudovaný snímač pohybu alebo sú vybavené systémom diaľkového ovládania. Takéto inteligentné záhradné svietidlá sú skvelým každodenným komfortom, ktorý zároveň poskytne pocit bezpečia.

Vysoké záhradné lampy, ktoré ponúka spoločnosť Fello, sú vhodné do veľkých záhrad alebo na príjazdové cesty. Spoločnosť Fello splní všetky vaše požiadavky týkajúce sa estetiky a odolnosti ponúkaných výrobkov. Zoznámte sa s našou ponukou podrobne.

Moderné hliníkové svietidlá Fello

Aby sme vyhoveli potrebám našich zákazníkov, vytvorili sme záhradné svietidlo - dokonalé riešenie na osvetlenie vašej záhrady alebo príjazdovej cesty. Vďaka modernému dizajnu a svetlej farbe získa naša príjazdová cesta úplne nový rozmer v noci aj za denného svetla. Bezpečnosť vo vlastnej záhrade je prvoradá.

Naše záhradné svietidlá sú vyrobené z vysokokvalitného hliníka. Vďaka tomu sú veľmi robustné a odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a mechanickému poškodeniu. Vonkajšie svietidlá sú navrhnuté tak, aby zaručovali najlepšiu ochranu a prášková farba ešte zvyšuje odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Záhradné lampy LED - špecifikácie

  • telo - stĺpik Hliník 80x80x4 mm,
  • vynikajúce led osvetlenie (LED svetelný zdroj 30 W 30° / 60° 6000K 230/12v) - zabezpečuje dostatočný svetelný výkon,
  • nízka spotreba energie (od 15 do 30 W) - prináša značné úspory,
  • estetický a moderný dizajn
    ľubovoľná farba z palety RAL a imitácia dreva,
  • pohodlná inštalácia (betónová pecka),
  • voľná výška,
  • vynikajúca životnosť vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov.

Záhradné lampy - dôležité informácie

Elektrické pripojenie svietidiel vykonáva kvalifikovaný elektrikár. Takúto inštaláciu by mal vykonať skúsený odborník. Predajca nezodpovedá za nesprávnu inštaláciu.

Tešíme sa na spoluprácu s vami! Prijímame aj individuálne objednávky - vyberte si veľkosť a farbu záhradného lampáša podľa svojich preferencií. Zaručujeme najvyššiu kvalitu spracovania.