Potrzebujesz montażu?

Na všetok nami predávaný tovar sa vzťahuje štandardná 23% DPH. Okrem výroby a distribúcie zábran však naša spoločnosť za príplatok poskytuje aj odborné montážne služby. Táto možnosť vám umožňuje uplatniť zníženú sadzbu DPH vo výške 8 % na celú objednávku vo vašej kalkulácii.

Čo tým získate? Zákazníci, ktorí sa rozhodnú využiť túto možnosť, môžu ušetriť drahocenný čas, ktorý by museli venovať hľadaniu odborníka, ktorý náš výrobok správne nainštaluje; okrem toho bude v ich peňaženkách o niečo viac peňazí, pretože znížená daň sa vzťahuje nielen na poskytnutú službu, ale aj na samotný výrobok.

Treba však pripomenúť, že zvýhodnená sadzba DPH sa vzťahuje na prvky priamo spojené s telesom budovy, ako sú vnútorné a vonkajšie zábradlia alebo francúzske balkóny či balkónové priečky, a nevzťahuje sa na objednávku plotu. V prípade plotu nie je možné znížiť DPH ani v prípade využitia služby montáže.

Ak však už máte montážnu firmu alebo by ste si chceli naše zábradlia namontovať sami, pripravili sme verejne dostupný návod na montáž vo forme videa - nájdete ho na stránke Návod na montáž a údržbu.

Dúfame, že sme vám všetko zrozumiteľne vysvetlili. Ak máte akékoľvek pochybnosti, neváhajte nás kontaktovať. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Meranie na mieste

Za meranie si neúčtujeme príplatok, ale podmienkou je prinajmenšom akceptácia predloženej prvotnej ponuky vypracovanej na základe informácií získaných od klienta. Bez predchádzajúcej kalkulácie nákladov merania nevykonávame!