Prístrešok na odpadky je ďalším prvkom architektúry dvora, ktorý je nielen funkčný, ale umožňuje vám postarať sa aj o estetiku vášho okolia. Prístrešky na odpadky sú ideálne pre sídliská a domy postavené v klasickom aj modernom štýle.

Rozhodnite sa pre výrobok prémiovej rady - kompletne vyrobený z najkvalitnejšieho hliníka.

Pozrite si naše realizácie:

Funkčná oblasť zberu tuhého odpadu

Prístrešok na odpadky vyrobený z hliníka nehrdzavie a je najlepšou ochranou odpadkových košov pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Nemusí sa nanovo natierať ani udržiavať - stačí, ak takýto prístrešok niekoľkokrát ročne vydezinfikujete pomocou vhodných chemických prostriedkov.

Prístrešok na odpadky Solid je vyrobený z odolných hliníkových profilov, ktoré zaručujú konštrukčnú stabilitu a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Investícia do prístrešku na odpadky je veľmi praktickým riešením, pretože umožňuje skryť vedrá a znižuje nepríjemný zápach, ktorý vychádza z vriec na odpadky (najmä počas letných dní). Väčší prístrešok na odpadky často funguje ako sklad bicyklov alebo záhradného vybavenia.

Stavba odpadkového koša na mieru

Odpadkové koše Fello sa vyrábajú na mieru a dajú sa prispôsobiť všetkým modelom plotov, ktoré ponúkame. Ich konštrukcia v základnom vyhotovení pozostáva z nôh z profilov a striešky. Strany môžu byť ľubovoľne usporiadané - prístrešok môže byť zabudovaný zo všetkých strán alebo z vybraných, môže byť voľne stojaci alebo priliehať k oploteniu budovy.

Prístrešok môžete osadiť popínavými rastlinami, napríklad viničom alebo plamienkom, a tak ho ešte viac začleniť do dizajnu záhrady podľa vlastných preferencií. Musíte však mať na pamäti niekoľko bodov, ktoré vás môžu obmedzovať, a to sú právne predpisy (nariadenie ministra infraštruktúry z 12. apríla 2002 o technických podmienkach):

prístrešok na odpad nesmie byť bližšie ako 3 m od susedného pozemku a bližšie ako 3 m od obytného domu,
80x80x4 mm,
ak chcete so susedom investovať do spoločného prístrešku na odpadky, môžete ho umiestniť na hranici dvoch pozemkov,
Prístup ku kôlni a z nej musí byť spevnený. najvyššej kvality.

Zvyčajne sa prístrešky na odpadky umiestňujú v rohu plota, hneď vedľa brány a vstupnej brány alebo bezprostredne pred plotom. V súčasnosti je veľmi zriedkavé umiestniť prístrešky na odpadky v zadnej časti pozemku.

Technické údaje
prístrešku na odpadky

výška prístrešku 2 m, ostatné rozmery podľa želania zákazníka,
strecha z plechu Blachotrapez T18 (farebne zladená s konštrukciou),
ľubovoľnú konfiguráciu prístreškov - veľkosť, strechu, počet bránok alebo farby,
odkvapy sú zahrnuté v cene.

Vyrábame kryty na odpadky podľa vašich preferencií. Keďže sme výrobcom prístreškov na odpadky, môžeme vám vyrobiť dizajn na mieru, ktorý bude dokonale ladiť s vaším pozemkom.

Prístrešok na odpadky - objednávka od výrobcu

Rozmýšľate, či využiť naše služby? Uisťujeme vás, že naša spolupráca bude na vysokej úrovni. Od prvého kontaktu poskytujeme odborné poradenstvo a individuálne konzultácie. Postaráme sa o každú fázu zákazky - od návrhu cez výrobu až po inštaláciu. Je možné objednať si prístrešok na odpad kompletne s oplotením alebo bez neho - ako samostatne stojacu stavbu.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť všetky podrobnosti. Ponúkneme vám riešenie, ktoré bude funkčné a zvýši estetiku vášho pozemku.