Pergoly na terasy Fello boli špeciálne navrhnuté pre zákazníkov, ktorí si cenia pohodlie a miesto na oddych. Milujú kontakt s prírodou a práve tam si najlepšie oddýchnu. Hliníkové pergoly na terasy vás ochránia pred slnkom (môžete sa schovať do príjemného tieňa) a pred dažďom.

Hliníková pergoly na terasy - ideálne riešenie na dlhé roky

Sme na trhu už roky a máme vlastných grafických dizajnérov, ktorí vám predstavia konečný výsledok ešte pred začatím práce! Vyrábame individuálne návrhy. Sme flexibilní a dokážeme navrhnúť pergolu podľa vašich snov. Chceli by ste skombinovať naše hliníkové prvky so sklom? Páčia sa vám pergoly so screenovými (slnečnými) žalúziami? Alebo chcete svoju terasu ešte viac zatraktívniť a nainštalovať LED osvetlenie? Vyrobíme vám presne to, čo si želáte! Pergoly sú ideálnym riešením pre súkromné domy, ako aj terasy v reštauráciách alebo hoteloch.

Zaručujeme vysokú úroveň služieb.

Spôsoby zastrešenia terasy


Ako bude vaša hliníková pergola vyzerať, je len na vás! Oznámte nám svoje očakávania a my sa postaráme o realizáciu. Pergoly na terasy sa vyrábajú v rôznych verziách - voľne stojace alebo montované na stenu.

Trámy nad terasu

Hliníkové trámy nainštalované nad terasou poskytujú dodatočný dekoratívny efekt. Vytvárajú jedinečnú atmosféru a poskytujú ochranu pred slnkom.

Montáž pergoly na stenu budovy

Prístrešok terasy pripevnený na stenu ju chráni pred slnkom aj dažďom. Takáto pergola účinne znižuje teplotu v miestnostiach, ktoré s terasou susedia. Hliníková pergola v kombinácii so sklenenými prvkami sa stane predĺžením obývacej izby, ktorú možno využívať aj na jeseň alebo v zime.

Hliníková pergola pre vašu záhradu - najlepšia kvalita a odolnosť

Na výrobu pergoly používame najkvalitnejšiu nehrdzavejúcu oceľ a hliník. Pergola je robustný - osvedčí sa v nepriaznivých poveternostných podmienkach a ochráni pred dažďom, slnkom alebo vetrom.

Farebné možnosti terasových pergol

V spoločnosti Fello máme vlastnú práškovú lakovňu. Ponúkame výber farieb zo základného a rozšíreného sortimentu. Hliníkové profily a ostatné prvky pergoly je možné vyrobiť vo farbách RAL, ako aj vo farbách, ktoré vytvoria efekt dreva.

Odtiene RAL

Paleta farieb RAL obsahuje viac ako 200 odtieňov, takže si môžete vybrať tú správnu farebnú verziu. Na základe tejto palety vyberáme práškové farby, ktoré sa používajú na lakovanie všetkých našich hliníkových komponentov. Povrch práškovej farby je výnimočne hladký. Služby, ktoré poskytujeme, sú trvanlivé a vykonávané s veľkou precíznosťou.

Fello sú skúsení pracovníci, ktorí sú dokonale pripravení na proces lakovania. Pred samotným lakovaním vždy pamätajú na povinné odmastenie a vyčistenie povrchu. Profesionálne vykonané práškové lakovanie zabraňuje tomu, aby sa farba v budúcnosti odlupovala.

Imitácia dreva

Okrem palety RAL môžeme ponúknuť až desať odtieňov podobných drevu. Ide o vynikajúcu alternatívu k prírodnému drevu - najväčšou výhodou je, že nie je potrebná údržba ani cyklické olejovanie a niekedy ani výmena jednotlivých dosiek.

Zaručujeme, že pergola a ostatné naše výrobky vydržia dlhé roky! Neobetujte prírodný efekt. Vyberte si odolný materiál, ktorý bude rovnako príjemný na pohľad, ale spôsobí oveľa menej problémov.

Náklady na výrobu pergoly - získajte bezplatnú cenovú ponuku

Cena výroby hliníkovej pergoly závisí predovšetkým od rozmerov, povrchových prvkov a typu zvoleného príslušenstva. Neváhajte nás kontaktovať! Pošlite svoj dopyt prostredníctvom formulára na vypracovanie cenovej ponuky.

Čo by mala takáto správa obsahovať? Nasledujúce tipy vám uľahčia a urýchlia objednávku:

  • opíšte svoje očakávania týkajúce sa realizácie,
  • uveďte nám presné rozmery vašej terasy,
  • pošlite nám inšpiráciu pre vašu vysnívanú pergolu alebo uveďte, o ktoré príslušenstvo máte najväčší záujem.

Po prijatí vašej správy vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, aby sme mohli čo najskôr pristúpiť k realizácii vašej hliníkovej pergoly!