Naša základná ponuka nezahŕňa základy pre plot, ale aby sme vyhoveli moderným riešeniam, ponúkame oceľové stĺpiky. Sú ideálnou možnosťou, ak hľadáte nápad na plot bez základov alebo náhradu za kamenné bloky. Chcete sa zbaviť starého plotového pletiva a rozhodnúť sa pre pevný palisádový plot? Alebo chcete k plotovým panelom zladiť nové kovové stĺpiky? Potom ste v tých najlepších rukách! Pokiaľ ide o výrobu plotov, vieme to najlepšie. Vyrábame aj odolné brány, zábradlia alebo pergoly z najkvalitnejšieho hliníka.

Špecifikácia plotových stĺpikov - Fello:

Sklíčko z nehrdzavejúcej ocele,
práškové lakovanie - ľubovoľná farba z palety RAL,
skrátiť na objednanú dĺžku,
môžu byť zapravené alebo priskrutkované pomocou špeciálnych upevňovacích prvkov,
Výber zástrčiek:
- plastové - čierne
- z nehrdzavejúcej ocele vo farbe RAL
Stĺpiky na plot v troch veľkostiach:
- 50x50x2
- 80x80x2
- 100x100x2
- Možnosť objednať iné rozmery na požiadanie - prispôsobte si výrobok svojim preferenciám.

Materiálom je vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ, ktorá je plne chránená práškovým lakovaním, čo zaručuje dlhoročnú odolnosť výrobku voči vonkajším vplyvom.
Pozinkovaný plotový stĺpik nie je potrebné prelakovať, nehrdzavie, farba sa neodlupuje a nie je potrebné ho udržiavať.
Ak sa rozhodnete objednať si to celé, stĺpiky vám budú dodané v dostatočnom predstihu a po príprave a vybetónovaní plochy zostáva už len inštalácia výplne. Všetky výrobky, ktoré predávame, sú vyrábané na mieru. Ak si vyberiete možnosť v imitácii dreva, stĺpiky dokonale prispôsobíte svojmu drevenému alebo drevu podobnému plotu.

Plotové stĺpiky na mieru vášmu pozemku

Moderný plot je veľmi dôležitým dekoratívnym prvkom celého pozemku. Objednajte si vzorové plotové stĺpiky od spoločnosti Fello - dokonale ladia s celým plotom. Postaráme sa o to, aby všetko tvorilo jeden estetický celok.

Vyberte si správny dizajn plota a my k nemu priradíme konkrétny stĺpiky na plot. Radi vás privítame v priestoroch našej spoločnosti, kde si môžete upresniť, o čo máte záujem. Radi vám pomôžeme prispôsobiť našu ponuku tak, aby váš plot vyzeral skvele a vydržal dlhé roky. Nájdete u nás výrobky prispôsobené vašim potrebám. Pozrite si typy stĺpikov, ktoré sú k dispozícii v spoločnosti Fello, prispôsobte si dizajn a dĺžku stĺpika svojim potrebám!

Odporúčame vám pozrieť si náš online obchod, kde si môžete rýchlo a pohodlne objednať výrobok, o ktorý máte záujem. Ponúkame výrobky s doručením priamo k vám domov.