Hlavnou činnosťou spoločnosti Fello je výroba balkónových zábradlí. Vďaka tejto službe sme sa preslávili a rýchlo sa rozvíjame. Vysokú kvalitu našich výrobkov, ako aj efektívny a profesionálny servis ocenili klienti z celého Poľska i mimo neho.

EKONOMICKÝ SEGMENT

PRIMÁRNY SEGMENT

PRÉMIOVÝ SEGMENT

Štýlové hliníkové balkónové zábradlie podľa vašich potrieb

Balkónové zábradlie našej výroby slúži nielen ako ochrana balkóna, ale zároveň mu dodáva estetický a veľmi moderný vzhľad. Vďaka širokej škále farieb a rozsiahlym modelom balkónových zábradlí vieme vytvoriť taký výrobok, ktorý splní požiadavky každého, aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Hliníkové zábradlie na balkón sú ideálne tak v exteriéri - ako praktické a dekoratívne zábradlie balkóna alebo terasy, ako aj v interiéri - napríklad na schodoch ako ochrana proti pádu. Kovové balkónové zábradlia majú rozhodne lepšie vlastnosti ako drevené zábradlia. Naše moderné hliníkové zábradlie určite osloví zákazníkov, ktorí hľadajú inovatívne riešenia. Zaručený WOW efekt medzi rodinou a priateľmi, ako aj susedmi a životnosť našich výrobkov na dlhé roky.

Terasové zábradlia - kvalita na prvom mieste!

Každé naše hliníkové balkónové zábradlie, ako aj zábradlie na terasu, je precízne vyrobené z kombinácie vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hliníka - konštrukcia, t. j. stĺpiky a zábradlie (madlo) balkónového zábradlia je z nehrdzavejúcej ocele a hliníkové profily slúžia ako výplň. Naše balkónové zábradlia sa dobre hodia aj na vonkajšie schody. Vo viacerých modeloch sme výplň doplnili o rúrky z nehrdzavejúcej ocele.

Všetky hliníkové balkónové zábradlia sú povrchovo upravené práškovou farbou v našej lakovni. Zákazníci spoločnosti Fello majú na výber farby zo základného a rozšíreného sortimentu. Štandardne sme vybrali najobľúbenejšie farby z palety RAL, pre ktoré je možné použiť dve povrchové úpravy (matná alebo jemná štruktúra). Pripravili sme aj desať odtieňov imitujúcich drevo - vynikajúcu alternatívu k dreveným terasám bez straty prírodného efektu. Vyberte si klasické terasové zábradlie alebo zábradlie imitujúce drevo.

Zaujalo vás naše balkónové zábradlie? Určite si pozrite naše realizácie a nechajte sa nimi inšpirovať! Potrebujete poradiť? Tešíme sa na vaše otázky.

Zábradlie na balkon

zábradlie na balkón

zábradlia na balkóny

Hlavné výhody:

 • priamo od výrobcu - bez sprostredkovateľa - najlepšia cena a rýchle dodanie
 • možnosť pripraviť objednávky podľa individuálnych rozmerov
 • vysoká odolnosť proti oderu
 • vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • nie je potrebná náročná údržba ako pri dreve
 • Možnosť farebného prispôsobenia - pre fasádu, podhľad, okná, dvere, podlahy atď. Možnosť kombinovať základné a rozšírené farby
 • rýchla a jednoduchá inštalácia
 • doručenie po celej krajine vrátane Slovenska

Možné kombinácie náterov balkónového zábradlia Fello:
Základná paleta farieb RAL :

 • štandard - vrúbkovaný inox
 • vcelku - zábradlie nebude mať žiadne nelakované časti
 • Farby RAL možno ľubovoľne miešať v rámci jednej bariéry
 • akcent imitácie dreva - jedna, maximálne dve výplne vo farbe dreva

Farby na báze dreva:

 • zábradlia vždy s nerezovými zárezmi (inox)
 • jedna farba alebo ľubovoľná zmes
 • akcent RAL - jedna, maximálne dve výplňové lišty vo farbe zo základnej palety

   

Hliníkové zábradlie určené aj na vlastnú montáž.
Balkónové zábradlia z našej ponuky sa vyznačujú jednoduchou montážou. Špeciálne vyvinutý systém vám dáva možnosť objednať si vysokokvalitný tovar a namontovať si ho sami. Nezabudnite na správny postup montáže, použite správne kotvy, nástenné konzoly, aby balkónové zábradlie stabilne priľnulo k stene na dlhé roky. Celý proces objednávky je jednoduchý a nevyžaduje si, aby ste dodatočne opustili svoj domov.
Je prekvapujúce, aká jednoduchá môže byť inštalácia hliníkového zábradlia! Ku každej objednávke prikladáme návod na montáž.

Pripravili sme pre vás výstavku, v ktorej sú k dispozícii všetky modely zábradlí. Navštívte našu centrálu alebo pobočku.