Profily na použitie na budovách sú mimoriadne efektným a odolným riešením. Dobre sa hodí do modernej architektúry. Obľúbené sú medzi verejnými budovami, administratívnymi budovami alebo rodinnými domami Hliníkové fasádne panely sú veľmi praktické a ich použitie zvyšuje prestíž budovy. Sú pútavé a vďaka nim sa budova odlišuje od ostatných.

Vyberte si profesionálne riešenia spoločnosti Fello!

Fasádne panely Fello sú vyrobené z vysokokvalitného hliníka. Sú lakované vo farbách z palety RAL, ako aj v odtieňoch podobných drevu. Táto kombinácia zaručuje životnosť na dlhé roky bez potreby údržby.

Výhody inštalácie hliníkových fasádnych panelov

nehrdzavejú,
nevyžadujú premaľovanie ani údržbu,
sú odolné voči poveternostným vplyvom vrátane vlhkosti,
Poskytujú tieň a chránia sklo,
chrániť stenu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami (vietor, dážď, slnko),
sú alternatívou k inštalácii veľkých okenných výklenkov namiesto žalúzií alebo roliet,
vymeniť drevené prvky.

Hliníkové fasádne panely s drevodekorom

Fasádne drevo vyzerá skvele a vytvára elegantný povrch budovy. Ak sa rozhodnete pre tento materiál, musíte počítať s pravidelnou údržbou, napríklad impregnáciou. V tomto ohľade naše lamely fungujú oveľa lepšie ako kompozitné dosky, fasádne dosky, kompozitné lamely. Nevyžadujú dodatočnú impregnáciu a majú vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Týmto ťažkostiam sa však môžete vyhnúť a riešením, ktoré vám v tom pomôže, sú drevoplastové dosky. Sú senzačnou imitáciou dreva, ktorá dodá eleganciu každej fasáde.

Fasádne lamely Fello sú vyrobené z vysokokvalitného hliníka s kompletne práškovou povrchovou úpravou vo farbách z palety Ral alebo z rozšírenej ponuky s efektom imitácie dreva. Táto kombinácia poskytuje špičkový výrobok so zárukou životnosti na dlhé roky bez údržby.

Imitácia dreva: aké výhody majú drevené profily?

Drevené panely sú jedinečné výrobky, ktoré môžu úspešne nahradiť drevenú fasádu. Ide o riešenie s mnohými výhodami, nižšie nájdete zoznam najdôležitejších výhod hliníkových panelov.

  • Estetika - to je jedna z najväčších výhod hliníkových panelov s efektom dreva. S ich pomocou je možné vytvoriť pôsobivú fasádu, ktorá veľmi pripomína prírodné drevo. Sú ideálne na rôzne úpravy; môžete ich inštalovať na celú plochu, ako aj na jednotlivé prvky fasády. Často sa používajú na opláštenie podkroví, balkónov a stien. Hodia sa aj k omietkam rôznych farieb. Nezabúdajte, že ide o vynikajúcu imitáciu fasádnej dosky, panely v ničom nezaostávajú za pravým drevom, pokiaľ ide o vzhľad.
  • ochrana proti mechanickému poškodeniu - panely pripomínajúce drevo sú účinnou ochranou steny proti rôznym mechanickým poškodeniam a atmosférickým vplyvom, ako je dážď, sneh, UV žiarenie.
  • odolnosť - panely nielenže v ničom nezaostávajú za drevenými doskami, ale sú aj mimoriadne odolné. Nehrdzavejú, nevyžadujú si žiadnu údržbu a sú dokonca odolnejšie voči vlhkosti.
  • Jednoduchá montáž fasádnych panelov,
  • šetrné k životnému prostrediu.