Hliníkové ploty Fello


Naša spoločnosť ponúka moderné hliníkové ploty, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Vyrábame moderné ploty, ale aj brány, bráničky, drevené zábradlia a pergoly, ako aj mnoho ďalších výrobkov. Personalizácia celého sortimentu znamená maximálne prispôsobenie oplotenia vašim preferenciám a priestorovým či finančným možnostiam.

Vďaka vhodne zvoleným materiálom a odbornej inštalácii skúsenými pracovníkmi zaručujeme dlhoročnú bezproblémovú prevádzku. Všetky hliníkové komponenty sú lakované práškovou farbou v našej lakovni, čo zaručuje vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Farba, ktorú si vyberiete z palety RAL alebo z dostupných odtieňov z imitácie dreva, sa nezmení. Dokonalý efekt si budete užívať hneď po inštalácii a po dlhé roky!

Moderný hliníkový plot - spokojnosť na dlhé roky


Hliníkové ploty Fello si nevyžadujú impregnáciu ani prelakovanie - na rozdiel od modulárnych plotov z dreva alebo žiarovo pozinkovanej ocele. To poskytuje významnú výhodu oproti výrobcom iných plotov. Hoci sú na trhu obľúbené aj moderné kovové alebo panelové ploty, náš výrobok stačí raz za čas vyčistiť a zostane v perfektnom stave!

Ako výrobca moderných hliníkových plotov realizujeme prijaté zákazky od začiatku sami a vďaka vlastnej práškovej lakovni výrazne skracujeme čas realizácie a minimalizujeme náklady. Konkurenčné ceny len u nás! Neustále sledujeme aktuálne trendy, aby sme sa prispôsobili vkusu našich zákazníkov.

Individuálny dizajn plota - ďalšie plotové prvky podľa vášho výberu


Naša základná ponuka zahŕňa hliníkové preklady, posuvné vchodové brány, krídlové brány, bráničky so systémom elektrického otvárania alebo s ručným otváraním, príslušenstvo k bráničkám - zábradlia a závesné mriežky, ktoré majú pozitívny vplyv na estetiku povrchovej úpravy, preklady, ako aj plotové stĺpiky. Pozývame vás aj do nášho internetového obchodu, kde si môžete rýchlo a pohodlne objednať hliníkové prvky, ako sú rozpätia alebo profilové kanáliky, a dokonca aj francúzske zábradlia. Posuvné brány, ako aj ďalšie prvky potrebné pre hliníkové ploty, sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Veľmi obľúbený je aj mediálny stĺpik s integrovanou poštovou schránkou a číslom domu. Spoločnosť Fello - výrobca hliníkových plotov ponúka aj montáž plotov v celom Poľsku. Okrem plotu dokážeme vyrobiť aj hliníkové zábradlia podobné drevu, ktoré štýlovo ladia s plotom.

Naše moderné ploty dokonale zapadajú do budov s modernou architektúrou, pričom naše výrobky dokážeme prispôsobiť akémukoľvek štýlu - vrátane tradičného. Na požiadanie vám môžeme vyhotoviť návrh plotu.

Plot s drevodekorom alebo vo farbe RAL? Vyberte si moderný plot najvyššej kvality!

Veľmi obľúbený je plot natretý imitáciou dreva. Mnohí zákazníci sa rozhodujú pre takéto moderné ploty, pretože majú skúsenosti s drevom, ktoré je nepraktickým materiálom, ktorý si vyžaduje veľa pozornosti. Napriek priebežnej impregnácii zanecháva stav drevených plotov už po niekoľkých rokoch veľa chýb. Hliníkový plot bude skvelou vizitkou každého pozemku a zaručí vysokú kvalitu na dlhé roky. Moderné drevené ploty sú dokonalou imitáciou dreva. Hliník je oveľa menej náročný materiál, pokiaľ ide o otázky údržby, a preto sa hliníkové profily stali obľúbeným riešením v tomto sektore. Práškovo lakovaný moderný plot z dreva vám umožní vymedziť priestor vášho pozemku, ktorý vytvorí bezpečný a pohodlný priestor. Použitie vysokokvalitného moderného oplotenia určite úplne zmení vizuálny dojem z celého oploteného priestoru, ktorý bude pôsobiť mimoriadne prestížne a spríjemní čas strávený vo vnútri. Presvedčte sa sami, prečo sú drevené ploty rozhodne lepším riešením ako drevené!

Montáž moderných plotov

Vyvrcholením objednávky je bezproblémová inštalácia, špecializovaný tím odborníkov urobí všetko pre to, aby bola inštalácia dokončená v čo najkratšom čase, bez ďalších problémov a komplikácií. Moderné palisádové oplotenie je jednoduché a rýchle riešenie pre každého. Ak chcete mať súkromie, môžete sa napríklad rozhodnúť pre široké rozpätia, ktoré poskytujú malé odstupy. Môžete si tiež určiť farebnú schému, ktorá bude ladiť s ostatnými prvkami vášho pozemku.

Pracujeme s rôznymi typmi plotov - modernými aj tradičnými - takže ich vieme inštalovať profesionálne a komplexne. Montujeme celé moderné ploty (ale bez základov) aj len jednotlivé prvky. Špecializujeme sa však na hliníkové palisádové ploty, pretože ich vlastnosti sú na takéto použitie ideálne. Palisádové ploty zaručujú pocit súkromia a majú aj výnimočné estetické vlastnosti. Spolu s naším prípravkom sú plotové pletivá nerozbitné bez ohľadu na prevládajúce počasie a na rozdiel od drevených plotov vydržia dlhé roky.

Modulárne ploty z prefabrikovaných prvkov

Moderný modulárny plot umožňuje kompletné oplotenie pozemku. Modulárny plot sa skladá z prefabrikovaných prvkov, ktoré tvoria kompletný plot. Súprava obsahuje:
- príslušný počet rozpätí,
- stĺpiky.

Moderné hliníkové modulárne oplotenie

Naše modulárne ploty z hliníka sú vďaka práškovému lakovaniu mimoriadne trvanlivé a odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Nevyžadujú si žiadnu špeciálnu starostlivosť ani impregnáciu a sú odolné voči korózii. Montáž takéhoto modulárneho plotu je expresná! Nehrozí tu žiadne nesúlad ani iné prekvapenia. Každý prvok plota je dokonale zladený, takže celý plot sa dá postaviť za krátky čas. Skúsenosti našich zamestnancov proces montáže ešte viac urýchľujú. Koľko stojí moderný modulárny plot? Použite cenový formulár - čo najskôr sa vám ozveme s predbežnou kalkuláciou! Zoznámte sa s naším cenníkom moderných plotov!

Neváhajte nás kontaktovať - objednajte si moderný hliníkový plot od spoločnosti Fello

Naša ponuka v súčasnosti zahŕňa hliníkové ploty, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou. Ich atraktívny vzhľad a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam sú len dve z mnohých výhod. Palisádové ploty sú výrobkom, ktorý si naši zákazníci vyberajú najčastejšie, a čoraz obľúbenejšie sú aj ploty podobné drevu. Tie sú jedným z univerzálnejších riešení, pokiaľ ide o moderné oplotenie pozemku. Palisádové ploty sú mimoriadne obľúbené, najmä horizontálne palisádové ploty. Zaujíma vás, koľko stojí palisádový plot? Ak naše produkty a služby vzbudili vašu zvedavosť, srdečne vás pozývame na vyplnenie cenovej ponuky. Náš tím vám rád odpovie na všetky otázky týkajúce sa moderných plotov, spôsobu ich inštalácie, náteru, ich pevnosti, montáže jednotlivých častí a možností. Máme dlhoročné skúsenosti - moderné palisádové ploty vyrábame už mnoho rokov! Neustále sa zaujímame o aktuálne trendy a rozširujeme náš sortiment. Vytvoríme moderný plot na mieru pre akýkoľvek pozemok, nielen pre individuálnych zákazníkov. Poskytujeme pevnú konštrukciu, ktorá určite zabezpečí pocit bezpečia. Pozývame vás zoznámiť sa s našou ponukou.