Vyberte si profesionálne riešenie pre svoje vysnívané HK

Hlinkove tramy Fello sú vyrobené z hliníkových profilov - hit modernej výstavby. Aby sme splnili rastúce očakávania investorov - ponúkame niečo lepšie ako drevené prvky, ktoré boli prvým nápadom nášho partnera. Veľké, masívne a extrémne pevné hliníkové profily, ktoré pri práškovom lakovaní imitujú drevo a majú rovnaký vizuálny efekt. Ich kvalita zaručuje životnosť na roky bez potreby výmeny alebo údržby. Nosníky sa zvyčajne dodávajú ako nápadný doplnok.

Zaujímavé riešenia pre vašu terasu? Drevené trámy!

Ďalším nápadom, pri ktorom možno použiť hliníkové nosníky Fello, je stavba altánku alebo prístrešku na dvore. Ak hľadáte pevnú náhradu dreva, ktorá dokonale imituje ich prirodzenú farbu a jedinečný vzhľad, alebo sa rozhodujete pre moderné riešenia a veľmi módny dizajn, zaujímavou alternatívou je hliníkový profil lakovaný vo farbách RAL, ako je antracitová alebo elegantná biela.
Výrobok z hliníka vydrží podstatne dlhšie, ale zároveň si nevyžaduje náročnú údržbu, ktorá je potrebná na obnovu alebo výmenu bežných materiálov používaných na tento typ konštrukcií. Hliníkový profil je pohodlné a trvanlivé riešenie na dlhé roky! Hliníkové profily na terasy dobre fungujú aj ako náhrada drevených trámov alebo krokiev a vykazujú výrazne dlhšiu životnosť.

Striešky z hliníkových profilov

Hliníkové profily sa veľmi často používajú na výrobu prístreškov, ktoré nás účinne chránia pred dažďom a slnkom. Najčastejšie sa prístrešky používajú na zakrytie terás, parkovacích miest alebo vstupov do budov. Prístrešky vám budú slúžiť dlhé roky. Hliníkové profily z našej ponuky navyše dokážu dodať konštrukcii individuálny charakter a jedinečný šarm.

Prístrešok z hliníkových profilov si môžete vyrobiť v akejkoľvek farbe z palety RAL. O možnostiach a ponuke spoločnosti Fello sa dozviete, keď nás kontaktujete.

Ponúkame výber hliníkových nosníkov / hliníkových profilov

Spoločnosť Fello ponúka hliníkové profily a nosníky v rôznych verziách a rozmeroch:

250 x 100 mm s 2,5 mm hrubou stenou (tenšie steny nepoužívame kvôli riziku zrútenia hliníkových profilov) a dodatočnou výstužou v strede vo forme priečky,
200 x 100 mm aj s 2,5 m stenou,
200 x 100 mm s veľmi robustnou 4 mm stenou.

Chcete si sami vyskúšať silu a výhody nášho tovaru? Na požiadanie je možné objednať si bezplatnú vzorku hliníkového nosníka v akejkoľvek farbe. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Stavte na kvalitu! Vyberte si odolné riešenia!